7 грудня 2019 КиївFairmont Grand Hotel Kyiv
Подія відбулась
2019
Про конкурс

Про конкурс

У 2019 році Асоціація власників сімейних компаній України («FBN Україна») ініціювала проведення конкурсу Family Business Awards of the year, щоб виявити і нагородити найкращий сімейний бізнес року та сприяти популяризації цінностей сімейного бізнесу. Подію підтримали компанії «Делойт» в Україні та IdeasFirst.

Участь у конкурсі безкоштовна. Переможцем стане компанія, що набере найбільшу кількість балів серед номінантів, які надіслали свої заявки на участь.

Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет, який складається з представників «FBN Україна», а також представників партнерів.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 7 грудня 2019 року в готелі Fairmont у межах святкування 10-річчя «FBN Україна».

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ

Заповнену анкету надсилайте на пошту fba@deloitte.ua

Про організатора

Асоціація власників сімейних компаній України («FBN Україна») – громадська організація, яка об’єднує власників сімейних компаній. Її місія – створення в Україні прецедентів, коли капітал передається від покоління до покоління з найменшими втратами. «FBN Україна» – частина Family Business Network International.

Докладніше про місію «FBN Україна»  //fbn.ua/fbn

Про організатора

Про партнерів

Чому «Делойт» в Україні – партнер конкурсу?

"Конкурс «Найкращий сімейний бізнес року» має на меті розвивати культуру сімейного бізнесу, допомагати сімейним компаніям формувати довгострокову стабільність та створювати можливості розвитку. Здійснювати вплив, що має значення, – стало певною корпоративною мантрою для «Делойт» в Україні. І ми щиро віримо, що допомагаючи бізнесу розвиватися, ми сприяємо позитивним змінам в економіці та країні! Адже прогресивний, прибутковий і відповідальний бізнес – це рушійна сила змін".

Андрій Булах, керуючий партнер  «Делойт» в Україні

Чому IdeasFirst – партнер конкурсу?

"Ось уже 10 років компанія IdeasFirst допомагає Асоціації власників сімейних компаній України поширювати принципи та культуру сімейного бізнесу завдяки проведенню таких форматів, як Family Business Show.

За різними даними, майже половина середніх та великих українських компаній на сьогодні є за своєю суттю сімейними, але усвідомлення принципів і стандартів ведення сімейного бізнесу приходить до власників не завжди вчасно. Що раніше власники компаній ідентифікують себе як сімейний бізнес, то легшим буде процес інтеграції наступного покоління, то стабільнішим буде розвиток компанії. Конкурс «Найкращий сімейний бізнес року» дає можливість популяризувати світові стандарти у цій сфері і познайомити з ними якомога більше українських компаній. Саме тому ми радо прийняли пропозицію Асоціації долучитися до реалізації цього проекту".

Ірина Бондаренко, керуючий директор компанії IdeasFirst

Жюрі

Владислав Бурда
Владислав Бурда
президент «FBN Україна»
Андрій Булах
Андрій Булах
керуючий партнер «Делойт» в Україні
Олександр Окунєв
Олександр Окунєв
голова правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ)
Оксана Войнаровська
Оксана Войнаровська
партнер «Василь Кісіль і Партнери»
Михайло Вейсберг
Михайло Вейсберг
головний редактор журналу “Сімейний бізнес”
Адомас Аудіцкас
Адомас Аудіцкас
президент Ukrainian Corporate Governance Academy (UCGA)
Софія Опацька
Софія Опацька
голова Наглядової ради Львівської бізнес-школи
Андрій Федорів
Андрій Федорів
CEO креативної інвестиційної компанії Fedoriv
Лариса Мудрак
Лариса Мудрак
со-СЕО «FBN Україна», стратегічний радник Офісу реформ Кабінету міністрів України
Ірина Бондаренко
Ірина Бондаренко
керуючий директор компанії IdeasFirst
Положення про конкурс

Положення про конкурс

Конкурс відбуватиметься у декілька етапів:

9 вересня – 4 листопада. Подання заявок.

4 листопада – 8 листопада. Перевірка оргкомітетом якісних критеріїв для формування фінального списку номінантів.

9 – 15 листопада. Оцінювання анкет журі з 10 експертів.

16 – 29 листопада. Зведення анкет журі та визначення переможця за сумою балів.

7 грудня. Фінальна частина конкурсу – урочиста церемонія вручення призу «Найкращий сімейний бізнес року», а також двох спеціальних відзнак від партнерів події.

Головний приз

Головний приз для конкурсу Family Business Awards Ukraine «Найкращий сімейний бізнес року» розробив відомий український скульптор Михайло Рева, роботи якого («Дванадцятий стілець», присвячений І. Ільфу та Є. Петрову, «Дерево кохання», фонтан «Джерело» біля Воронцовського палацу, паркова скульптура «Одеський час» та багато інших) давно стали візиткою Одеси.

Михайло Рева виготовив статуетку із зображенням паростка, що символізує зростання, спадкоємність поколінь і створення культури наступності у сімейному бізнесі.

Головний приз

Партнери

Контакти

Ірина Латишева, project leader

latysheva@ideasfirst.info

097 903 03 94

 

Ольга Карпущенкова 

Менеджер по роботі з клієнтами

olga@ideasfirst.info 

044 599 09 79

 

Заповненні анкети надсилайте на пошту fba@deloitte.ua

Завантажити анкету

Дізнатися більше про конкурс